• Четверг 25.04.2019
  • Харьков +23°С
  • USD 26.59
  • EUR 29.81

У Харкові відкрився всеукраїнський фестиваль «Наука на сцені» (відео)

Общество    1226
У Харкові відкрився всеукраїнський фестиваль «Наука на сцені» (відео)

Вчителі обмінюються досвідом щодо підвищення мотивації у дітей до вивчення точних наук. Десять найкращих поїдуть до Португалії аби показати себе перед міжнародною комісією.

«Солодка математика» – це задачі і завдання про смаколики, а в якості нагороди – цукерки. Авторка проекту Галина Годовань впевнена, що математика може бути цікавою та різноманітною для різних вікових груп.

Галина Годовань, викладачка математики в Малому каразінському університеті

Эта математика – она увлекательная, её можно ощутить и понять. Самое главное, что важно для всех детей – обучение должно быть приятным, им это должно доставлять удовольствие.

Основне завдання асоціації «Наука на сцені» – зробити науку більш доступною для дітей і передати цей досвід від одного вчителя до іншого. Кожні два роки більше, ніж в тридцяти країнах світу проводять фестивалі, на яких міжнародна комісія обирає десять найкращих проектів від викладачів.

Люїс Квін, представник комісії з Нью Йорку

Наука, технології, інженерія та математика – важливі складові кожного проекту. Хочеться, щоб українські проекти відрізнялися від європейських і вносили щось своє. При цьому важлива презентація англійською.

Усі проекти втілені за допомогою вже не потрібних речей: паперу, скла, платівок, деталей комп’ютера і світильників. Тобто, як підкреслюють вчителі, без значного фінансування. Дмитро Парнюк презентує закони фізики за допомогою цікавих дослідів.

Дмитро Парнюк, студент Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій

Любой телевизор, он имеет всего лишь три цвета – это red, green, blue.  Где-то смешивается больше цветов, где-то меньше и из-за этого мы можем на экранах видеть разные цвета. Когда объясняют в колледже всякими формулами, теориями – это сложно понять, а вот когда ты сам это можешь наблюдать и ты сам можешь это сделать – намного легче даже понять.

На фестиваль у Каразінський університет приїхали більше 70 вчителів з різних областей України. Десять найкращих поїдуть до Португалії аби показати себе перед міжнародною комісією.

Автор: Олександра Адамчук
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.