• Четверг 11.08.2022
  • Харьков +28.44°С
  • USD 36.57
  • EUR 37.51

Батьки бідкаються, що таксисти не дотримуються нового закону про автокрісла (відео)

Общество   
Батьки бідкаються, що таксисти не дотримуються нового закону про автокрісла (відео)

Нещодавно в Україні ввели штрафи за перевезення дітей в автомобілях без автокрісел. Таксисти у розпачі, адже через новий закон втрачають клієнтів.

З 20 листопада в Україні набув чинності закон про штрафи за перевезення дітей без автокрісла. Голова Асоціації диспетчерських служб таксі Сергій Старцев нарікає: пристрій займає місце у багажнику, а купляти його таксистам треба самостійно. Ще й вартість поїздки зростає, якщо у салоні буде їхати дитина під параметри якої необхідне спеціальне сидіння.

Сергій Старцев, голова Асоціації диспетчерських служб таксі

В Харькове было 50 грн, сейчас в Харькове понизили до 20. Клиент не хочет платить лишних денег за перевозку детей в автокреслах. И сейчас уже многие при заказе говорят, еду с ребенком, кресла не нужно, или пишут в самом заказе. То есть народ борется за свои деньги.

 

У Олени Розсказової семирічна донька. Жінка бідкається: після того, як новий закон набув чинності, стало майже неможливо викликати таксі, бо у місті небагато служб, які мають дитячі крісла.

Олена Розсказова, харків’янка

У нас приїжджав водій, це коштувало на 50 грн дорожче. Але, більшість водіїв, навіть якщо вони не мають автокрісла, вони кажуть, що можна перевозити дитину, але, якщо трапиться пост ГАІ, хай дитина пригнеться.

 

А ось Тетяна Ландесман разом зі своїм сином зіткнулася з більш небезпечною ситуацію. Водій приїхав взагалі без ременів безпеки, каже жінка.

Тетяна Ландесман, харків’янка

Когда мы сели в машину, и я попросила ребенка пристегнуться, как правило, водители не ждут, чтобы люди пристегнулись, они начинают сразу ехать. Обнаружилось, что ремней безопасности на заднем сидении нет. Когда я задала вопрос водителю: где же ремни безопасности? Он сказал: сняли. Я говорю: это не ваша машина? Он ответил, что это его, и спросил: так что, будем ехать?

Жінка розповідає: водій попрохав її не повідомляти про інцидент у службу таксі, де він працює. Проте вона все ж написала поганий відгук. Тетяна додає, служба таксі відреагувала на її скаргу та звітувала, що після додаткового огляду авто, заблокують водія поки той не відновить засоби безпеки.

Вікторія Яковенко кореспондентка

Аби зрозуміти чи дійсно у пасажирів виникають складнощі через автокрісла ми проведемо власний експеремент. Телефонуємо до 3 служб і замовляємо поїздку з дитиною у якої зріст 110 см. 

 

 

1 служба таксі
-Машина може приїхати з автокріслом? – Ну я скажу, так, дитяче крісло.

2 служба таксі
-110 см, підкажіть, буде автокрісло чи ні? – Ми можемо знайти машину без автокрісла, якщо Вам не обов’язково воно. –Тобто я можу без автокрісла з дитиною поїхати, правильно? –Так. 

3 служба таксі
— Буде автокрісло чи ні? –Якщо Вам потрібно, то буде. – А я можу і без автокрісла поїхати, правильно? –Так, можете без. – А порушення не буде, ніякого? –Ні, не буде. – А якщо з автокріслом чи буде додаткова оплата? –Так, 50 грн.

Автор: Вікторія Яковенко

Вы читали новость: «Батьки бідкаються, що таксисти не дотримуються нового закону про автокрісла (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Категории: Общество, Харьков; Теги: , , , , , , , ;
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в вашей стране и городе;
  • • Дата публикации материала: 6 декабря 2019 в 19:03;
  • Корреспондент Вікторія Яковенко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Батьки бідкаються, що таксисти не дотримуються нового закону про автокрісла (відео)".

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или написать нам в Телеграм.