• Вторник 22.09.2020
  • Харьков +7°С
  • USD 28.2
  • EUR 33.2

Сказано

Я против того, что требует Россия – сделать поправку в Конституцию и особый режим для отдельных районов в Донецкой и Луганской области закрепить законодательно и надолго или навсегда. Конституция не проходной двор, чтобы ее каждый раз менять в угоду кому-то. Конституции менять не надо.

показать больше…

Існує певний алгоритм, що робити. Якщо ви відчуваєте симптоматику, ви телефонуєте сімейному лікарю. Він вас слухає, а потім приймає рішення, чи необхідно вам власне здавати тест на виявлення коронавірусу. Є на сьогодні 19 бригад, які зобов’язані брати тест. Це все безоплатно.

показать больше…

Щодо сьогоднішнього дня – 390 захворілих за добу, так. 347 – мешканці Харкова. Коли у нас був жорсткий карантин, а потім його послабили, люди не вірили у коронавірус. Друге – щільність населення у Харкові. Я весь час повідомляв, що місто не відпрацьовує належним чином на всі 100 процентів з огляду на протоколи,  рекомендацій МОЗу, головного санлікаря. Щільність людей у громадському транспорті – основне, на що хочу звернути увагу. У нас транспорт (разом з метро) перевозить за добу від мільйона до 2 млн осіб.

показать больше…

Если в этом году, следующем году у нас не будет хотя бы пять процентов и нормального отношения к системе подготовки кадров, медицина умрет вообще через года два-три. Сейчас спрос на поступление в медицинские вузы в стране небольшой: на специальность «педиатрия» поступило всего 140 человек, порядка 40 процентов выпускников вузов и училищ уезжает из страны в первый же год после окончания. Сестры уезжают просто группами. Потому что, когда сестра поступает сегодня в медучилище, она с первого курса начинает учить польский язык, она уже знает, в какой клинике Польши она будет работать. 

показать больше…

Безвіз не скасовується. Наші міжнародні колеги із Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки абсолютно відверто заявляють про необхідність проведення прозорого конкурсу (призначення керівника САП – ред.). Ми зараз дотримались усіх процедур, прописаних правилами, законодавством України, далі питання залишається до відкритості та прозорості конкурсу. Давайте подивимося, як пройде конкурс.

показать больше…

Это же просто. Правда? И мы как раз об этом публично договаривались. Что традиционно коррупционного “если зашел на должность, то можешь немного брать в карман государственного, оно не обеднеет” больше не будет. Может, кто-то не услышал? Поэтому еще раз. Каждый чиновник, министр и депутат должен большими буквами где-то на себе запечатлеть простую истину: если украл — сядешь, если брал взятку — сядешь. Исключений из этого правила не может быть — для любого лица в нашем государстве. Здесь нет больше “крыш”, прикрытия, административных возможностей.

показать больше…

Стан Геннадія Кернеса стабільно важкий, але він при тямі. Інсульту не було, набряку мозку не було. Питання лікування – це не питання, яке стосується протоколів по COVID-19. Якби мова йшла про це, то у Харкові з цим впоралися б своїми силами. Станом на зараз Геннадій Кернес може розмовляти. Погіршення стану відбулося 14 вересня. Воно пов’язане ймовірно з ускладненнями, які виникли на тлі хронічних захворювань та перенесених раніше хірургічних втручань. Також відомо, що Кернес не хотів відлітати на лікування за кордон, але на такому рішенні наполягла родина.

показать больше…

Сейчас только 31% бригад “скорой помощи” доезжают к пациентам в сроки, установленные государством. На следующий год мы закладываем, что будет не менее 60%, в 2022 году – 75%, а на 2023 – не менее 85%. То есть у нас есть конкретный план реформирования экстренной медицинской помощи.

показать больше…

Звісно, в будь-якому разі Крим уже ніколи не буде таким, як був 2013 року. Коли ми повернемося, а, кажучи віршами Лілії Буджурової, ми неодмінно повернемося, Крим буде зовсім іншим, навіть не сьогоднішнім. Він матиме новий статус, там будуть зовсім іншими правові та суспільні відносини. І сьогодні важливо розуміти, що ми боремося не лише за територію або не лише за людей, а й за людей, і за їхні душі, і їхні почуття, і за територію

показать больше…

Мы как нация прошли точку невозврата. У Лукашенко нет будущего как лидера этой страны, и это только вопрос времени, пока он не покинет власть.

показать больше…
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.