• Среда 12.08.2020
  • Харьков +20°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

Нардеп і колишній адвокат у резонансних справах: на Харківщині – новий губернатор (відео)

Харьков    1328
Нардеп і колишній адвокат у резонансних справах: на Харківщині – новий губернатор (відео)

На Харківщині – новий губернатор. Олексія Кучера президент Володимир Зеленський представляє під час візиту на авіазавод.

Олексій Кучер народився на Херсонщині, але вищу освіту здобував у Харкові. Він закінчив педагогічний та юридичний університети. Нардепом від партії “Слуга народу” його було обрано на Харківщині, по сто сімдесят дев’ятому округу. До депутатства Кучер був адвокатом у справах про “рюкзаки Авакова”, “кооперативну схему” у Харкові і судді Сергія Лазюка. Під час представлення в якості голови ХОГА Кучер підкреслив: власні задачі озвучить пізніше.

Олексій Кучер, голова ХОДА
Я налаштований на серйозну роботу. Ми з вами розмовляли вже не один раз про це. Усі пріоритетні завдання, які будуть мною підняті, вони будуть озвучені трохи пізніше, коли буде проведено аудит. Ми будемо розуміти, що відбувалося і як відбувалося і що далі робити. 

Володимир Зеленський, президент України
Я хочу подякувати також пані Світличній за вашу працю. Дуже дякуємо. Ви в Харкові в цілому не просто. Я вдячний за вашу потужну роботу і, якщо можна ви нікуди не дівайтесь. Ми все одно знайдемо. 

За словами Кучера, у нього будуть три основні напрямки роботи. Це інвестиції, екологія та антикорупція.

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.