У Харкові відновлюють комунікації, пошкоджені від розмерзання минулої зими
Харківські теплоенергетики комплексно замінюють комунікації в будинках, що постраждали від обстрілів та розмерзання минулої зими, повідомляє Харківська міськрада.
Фахівці усувають усі слабкі місця внутрішньобудинкових систем – від теплопроводів до каналізації. У старих будинках зі специфічними системами теплопостачання збільшили кількість кранів та дренажів, щоб у разі обстрілу можна було швидко злити теплоносій.
За словами заступника технічного директора КП «ХТМ» Олексія Горошка, зараз у ремонті перебувають 40 таких багатоповерхівок, а ще 200 – потребують часткової заміни комунікацій.










