Live

“Люди бачать результат” – Синєгубов про посилення ППО Харкова (відео)

Оригінально   
“Люди бачать результат” – Синєгубов про посилення ППО Харкова (відео)

Начальник ХОВА Олег Синєгубов під час брифінгу 4 березня відповів на запитання кореспондентки МГ “Об’єктив” про боротьбу з дронами в небі Харкова та посилення ППО.

Ворог нарощує свої сили, звичайно. Ми маємо цьому протидіяти, і ми це робимо, – відзначив Синєгубов. – Ми вживаємо всіх заходів для того, щоб посилювати наших хлопців, наших військових, які цьому протидіють. І якщо якась “Молния”, або ще будь-який мотлох, назвемо це так (не “шахед”, я маю на увазі), долітає до міста Харкова, то це тому, що їх уже добрий десяток збили наші військові. І щось там пролетіло. Не буду казати, як воно збудовано, якими засобами ми протидіємо. Я думаю, що люди бачать результат. Результат – перш за все, що ми пройшли цю зиму з електроенергією. Звичайно, були перебої. Ми – частина всієї національної енергосистеми. Однак все одно в більшості, скажімо так, люди були з електроенергією, і це дуже важливо”.

Синєгубов запевнив, що в процесі зміцнення системи ППО на Харківщині не зупиняються. Серед викликів, з якими доведеться боротися, він наголосив на появі на окружній Харкова російських FPV-дронів на оптоволокні.

Читайте також: Хто і як збиває “шахеди”, які атакують Харків: з’явилося відео

“Ми не зупиняємося – це точно. Активно працюємо з Мінцифрою, з Міністерством оборони з покращення (ППО – Ред.). Тому що викликів ще дуже багато. У нас є завдання, у нас є плани на цей рік щодо посилення матеріально-технічної бази, посилення військових, посилення певних засобів, які ми маємо закупити за кошти державного бюджету, за кошти United-24, за кошти місцевих бюджетів. У нас є чіткі плани. Знову ж таки, ми не зупиняємося ні на хвилину”, – підкреслив начальник ХОВА.

Водночас він зазначив, що випадки “дольоту” до Харкова російських БпЛА будуть, бо ворог не зупиняється.

“Його мета – це терор місцевого населення. Для чого він направляє “молнии” на Харків? Для чого вони б’ють по житлових будинках, по цивільних автомобілях? У нього мета – це терор місцевого населення”, – попередив керівник області.

Автор: Олена Нагорна, Оксана Горун
Популярно


  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , а також Google Новини,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «“Люди бачать результат” – Синєгубов про посилення ППО Харкова (відео)», то перегляньте більше у розділі Оригінально на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 4 Березня 2026 в 13:50;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Олена Нагорна, Оксана Горун у цій статті розкриває тему новин про те, що "Начальник ХОВА Олег Синєгубов під час брифінгу 4 березня відповів на запитання кореспондентки МГ “Об’єктив” про боротьбу з дронами в небі Харкова та посилення ППО".