• Среда 08.07.2020
  • Харьков +20°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.41

Всесвітній День смайлика видсвяткували і в харківськом зоопарку (відео)

Общество    570
Всесвітній День смайлика видсвяткували і в харківськом зоопарку (відео)

19 вересня світ відзначає День смайлика. Основоположником свята вважається професор Університету Корнегі – Скотт Фалман.

У 1982 році він запропонував своїм колегам використовувати послідовність знаків аби надавати емоційного забарвлення повідомленням. Через стрімкий розвиток технологій дві цяточки та дужечка почали набувати популярності серед усіх користувачів соціальних мереж.

Анна, студентка
Если без смайлика, то значит разговор серьезный. А так часто ставлю. И обычные смайлики и скобочки. Всегда ставлю.

Відзначили всесвітній День Смайлика і у Харківському зоопарку. Там тваринок частували ласощами з посмішками. Працівники зоопарку кажуть: страви готували з урахуванням раціону кожного улюбленця. Використовували сир, м’ясо, рибу, курагу та чорнослив, мед, яйця та фрукти.

Жанна Сивуха, прес-секретарка Харківського зоопарку
После такого лакомства улыбался каждый, пусть не в буквальном смысле, но в душе так точно. Ведь улыбка как способ выражения эмоций доступна только человеку и некоторым высшим приматам. Неожиданно, но точно смеются крысы! Однако их смех настолько тоненький и низкочастотный, что услышать его без специальных приборов невозможно. Как правило, «хохочут» крысята, когда играют.

У зоопарку додають: неабияк частуванню порадував тхір. Він став рекордсменом по поїданню – куштував сир та м’ясо і від насолоди навіть заплющував очі. А от кролик поставився до смачної посмішки з меншим апетитом. Вухастий поклав лапу до тарілки, показуючи, що з’їсть частування пізніше.

 

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.