• Харьков  +8°С
  • USD 39.78
  • EUR 42.31

Харківські регбісти — за крок від чемпіонства (відео)

На стадіоні «Динамо» відбувся матч 10 туру регбійної суперліги України між харківським «Олімпом» і одеським «Кредо-63».

Матч розпочався разом із зливою, яка внесла корективи в тактичні настанови тренерів. Обидві команди добре грають руками, але були вимушені бити м’яч ногою — аби забити у ворота чи просунутись по полю якомога далі. Це — набагато менше від технічних можливостей суперників.

Валерій Кочанов, головний тренер «Олімпу» (Харків)

Собирались играть более мощными нападающими и широкой линией четвертных. Но дождь внес коррективы, мяч был мокрым, тяжелым, поэтому и игра получилась такая… сумбурная.

Гості на початку притисли господарів до їх залікової зони, проте вдалось встояти. У першому таймі харків’яни забили двічі зі штрафних у виконанні Олега Косарева. Одразу після перерви його колега по амплуа з протилежної команди — Микола Делієргієв — скоротив розрив у рахунку.

Микола Делієргієв, гравець «Кредо-63» (Одеса)

Бьющие — это всегда люди крайне ответственные перед коллективом, перед городом. Поэтому к этим матчам тоже нужно готовиться.

Хиткий рахунок тривав лічені хвилини, після цього Косарев заніс «спробу» у залікову зону одеситів і сам реалізував її ударом ногою. Друге взяття «міста» гостей трапилось згодом, його автор В’ячеслав Пономаренко встановив рахунок зустрічі — 21:3 на користь «Олімпу».

Олег Косарев, гравець «Олімпу» (Харків)

Это был для нас тяжелый матч, у Одессы — очень хорошо подготовленная схватка, и первый тайм мы скомкано сыграли. Во втором тайме расслабились, положили попытку, и у нас пошла игра «на руках».

Аби виграти чемпіонат України з регбі-15 харківському «Олімпу» необхідно в трьох останніх матчах взяти п’ять очок.

Автор: Олександр Григоров