• Понедельник 30.03.2020
  • Харьков +10°С
  • USD 28.18
  • EUR 30.9

Харківський волейболіст освідчився в коханні перед матчем (відео)

Общество    311
Харківський волейболіст освідчився в коханні перед матчем (відео)

Зазвичай “юристи” проводять домашні спарені тури у п’ятницю і суботу. Цього разу змістили ігри — почали після Дня всіх закоханих.

Проте місце для романтики залишилось. Гравець першого темпу Андрій Рогожин перед стартовим свистком освідчився в коханні.

Рогожин став найрезультативнішим гравцем серед господарів у першій зустрічі, на його рахунку — 11 очок. Його команда програла у трьох сетах, але в кожному з них мала шанси на успіх. Тренер “Баркома” пояснює таку запеклість важким єврокубковим матчем-відповіддю у Німеччині.

 

Угіс Крастіньш, головний тренер “Кажанів”

В Германии — нелетная погода оказалась, мы застряли в аэропорту. Приехали только в игровое утро, в пять утра. Сразу на следующий день вернулись сюда. Без тренировок приехали и играли.

 

 

Суперники добре знають одне одного не лише тому, що грають в одній лізі. Мало не половина львівського складу — вихованці харківського волейболу. Зокрема і “Юракадемії”, як ось ліберо Горден Брова. Каже, що різниця у табелі про ранги не є приводом для економії сил.

 

Горден Брова, гравець “Кажанів”

Такий рахунок — завдяки тому, що ми зуміли виконати тренерську вказівку, перш за все — на блоці, і зуміли зробити добрий тиск на подачі.

 

Ще один харківський вихованець у складі гостей, основний догравальник Олег Шевченко, в середині другого матчу зазнав серйозної травми. Сумна подія не стала вирішальною у грі. Львів’яни, як вели в рахунку, так і довели справу до перемоги 3:0.

 

Сергій Коваленко, головний тренер “Юракадемії”

У команды “Барком” есть ряд игроков, которые выходят на позиции, они взаимозаменяемы, рисунок игры команды не меняется. Команда — сильная, на то они и чемпионы.

 

 

Інша харківська команда, “Локомотив”, грала у Житомирі проти тамтешніх “Житичів” і двічі поступилась — 0:3 і 1:3. У таблиці —”юристи” на п’ятому місці, “залізничники” — на передостанньому, сьомому.

Автор: Олександр Григоров
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.