світло

В АТ “Харківобленерго” повідомили, що завтра, 20 червня, з 08:30 до 17:00 будуть знеструмлені споживачі в Холодногірському і Шевченківському районах.

Про проблеми з електротранспортом та метрополітеном попередили харків’ян у пресслужбі міськради вранці 13 червня.

Основні новини доби – у хроніці МГ «Об’єктив».

В АТ “Харківобленерго” повідомили, що 13 червня з 08:00 до 18:00 в Індустріальному районі частково не буде світла.

В АТ “Харківобленерго” повідомили, що у понеділок, 1 червня, частково будуть знеструмлені мешканці Індустріального району.

У АТ “Харківобленерго” нагадали: у регіоні оголосили штормове попередження. Сильні пориви вітру можуть призвести до падіння дерев, електроопор та обриву дротів.

В АТ “Харківобленерго” повідомили, що в неділю, 3 травня, частково будуть знеструмлені мешканці Новобаварського району.

Міський голова Богодухова Володимир Бєлий повідомив, що напередодні, 21 квітня, отримав тривожні сигнали від мешканців прикордонних сіл – Івано-Шийчине, Братениця, Шуби та Сінне.