У харківському метро штрафували пасажирів без масок
У Харкові на одній із станцій метрополітену штрафували пасажирів, які заходили у підземку без захисних масок. Рейд провели правоохоронці спільно із представниками міськради та Держпродспоживслужби. Як реагували харків’яни та чому знову посилили контроль за дотриманням маскового режиму — знає Анна Шевченко.





