Звалище тваринних кісток виявили на Харківщині – прокуратура розбирається
Поблизу села Мерло Золочівської громади на земельній ділянці знайшли масовий скид кісток великої рогатої худоби.
У Харківській обласній прокуратурі повідомили, що місцеві мешканці нарікають на сильний сморід. Люди занепокоєні можливими екологічними наслідками.
«На місці події проведено огляд. Найближчим часом фахівці Держпродспоживслужби розпочнуть роботи з усунення наслідків цього нелегального «кладовища», – зазначили правоохоронці.
Слідчі розпочали досудове розслідування за фактом забруднення землі (ч. 1 ст. 239 ККУ).
Нагадаємо, у квітні звалище влаштували біля Алеї пам’яті у місті Валки. Як повідомляли у місцевій міськраді, комунальники виявили купу габаритного сміття та зламані гортензії.





