• EUR 30.08

Колишніх хокеїстів – не буває, доведено Дейвом Ейрсом

Мир    856

Дейв Ейрс закінчив спортивну кар’єру 15 років тому, але коли трапилася нагода зіграти на найвищому рівні – показав клас.

Як розповідають УНІАН та канал “1+1”, у матчі регулярного чемпіонату НХЛ між “Торонто Мейпл Ліфс” і “Кароліна Харрікейнз”обидва голкіпери “Кароліни”отримали травми. Джеймс Раймер і Пєтр Мразек не здатні були продовжити гру. За 8 хвилин до кінця другого періоду тренерський штаб був змушений шукати екстрену заміну.

Відео святкування неочікуваної перемоги хлопців з “Кароліни” виклали в “Твіттері”.

Дейв Ейрс, котрий так любить хокей, що навіть став водієм агрегату, що заливає лід на катку, погодився стати на ворота.

Хлопці були прекрасні. Вони сказали мені: “Просто розважся. Нам все одно, скільки голів буде пропущено. Просто насолоджуйся моментом“, – поділився він спогадами.

42-річний Ейрс у другому періоді пропустив два з трьох кидків, проте в третьому відбив всі сім і допоміг “Кароліні” відсвяткувати перемогу з рахунком 6:3.

До речі, наш земляк-харків’янин став чотириразовим чемпіоном України на велотреку.
Автор: Вікторія Березка