• Понедельник 22.07.2019
  • Харьков +30°С
  • USD 25.82
  • EUR 28.98

У Харкові стартував 16-денний марафон класичної музики (відео)

Культура    324
У Харкові стартував 16-денний марафон класичної музики (відео)

Відкриття фестивалю відбулось у Харківській філармонії. 

KharkivMusicFest проходить у Харкові третій рік поспіль. Цьогоріч фестиваль включає в себе чотири концерти та вісім спецпроектів за участю всесвітньо відомих музикантів. Локації – нещодавно відкрита велика зала обласної філармонії, органна зала, а також театр опери та балету.

Юлія Світлична, голова ХОДА
 Ми вже не перший рік підтримуємо KharkivMusicFest – міжнародний фестиваль. І це стало вже гарною традицією, коли навесні Харківщина розквітає під ноти класичної музики. Я впевнена, що, об’єднавши зусилля і відомих харків’ян, і тих, хто полюбляє музику, надасть нам змогу підтримати культурний рівень на території області, ну і, звичайно, розвивати музичну культуру. 

У програмі фестивалю – лекції, майстер-класи, флешмоби, дитячий музичний табір та багато іншого. Заходи проходитимуть на 20 майданчиках міста. Цьогорічна новинка – серія оперних флешмобів: уривки з композицій Вольфганга Моцарта лунатимуть у громадському транспорті.

 Станіслав Христенко, засновник та арт-директор фестивалю
 KharkivMusicFest відрізняється від дуже багатьох фестивалів не тільки в Україні, а й у Європі тим, що це фестиваль для кожної людини, для кожного громадянина і це не тільки фестиваль для музикантів, але й це фестиваль для дітей з музичних шкіл або перехожих на вулиці, на ринку або в метро.

Ще одна родзинка – вуличні піаніно. У Харкові встановлять 10 розфарбованих музичних інструментів. Пограти на них матимуть змогу всі охочі.

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.