Співпраця у сфері відновлення: Терехов підписав меморандум у Польщі
Меморандум передбачає партнерство між українськими та польськими муніципалітетами, обмін досвідом, підготовку спільних проєктів та залучення українських міст до європейських програм, повідомила пресслужба мерії.
Документ підписали у Гданську з Асоціацією польських міст та Спілкою польських метрополій з одного боку та Асоціацією прифронтових міст і громад з іншого.
Терехов повідомив, що для українських прифронтових громад ця співпраця матиме практичне значення.
“Прифронтові громади мають величезне навантаження: забезпечують людей послугами, відновлюють пошкоджену інфраструктуру, готуються до зими, підтримують економіку й планують своє майбутнє. Саме тому нам потрібна пряма співпраця з європейськими містами, які мають досвід розвитку, управління, залучення інвестицій і роботи в європейських програмах”, – пояснив міський голова.
Читайте також: Антидронові сітки у Харкові: Терехов повідомив, хто все вирішує (відео)
Раніше Терехов повідомив, що напередодні офіційного старту конференції “Ukraine Recovery Conference” у польському Гданську домовився про надання Харкову 47 мільйонів євро. 15 млн – це кредит ЄБРР, який спрямують на екстрену підтримку ліквідності Харкова. Ще 32 мільйони євро потрібні для модернізації системи теплопостачання (з них 15 млн – це теж кредит ЄБРР, 17 млн – безповоротний грант від Європейського Союзу).





