Live

Ставок через суд забрали у підприємства на Харківщині – прокуратура

Суспільство   
Ставок через суд забрали у підприємства на Харківщині – прокуратура

Майже 14 га ставка у Богодухівському районі повернули у власність громади.

За даними Харківської обласної прокуратури, водний об’єкт приватне підприємство використовувало для рибогосподарських потреб без належних документів.

«Під час перевірки прокурори встановили, що підприємство не мало законних підстав для користування ні ставком, ні земельною ділянкою водного фонду під ним. Через незаконне використання водного об’єкта територіальна громада не отримувала орендну плату, передбачену законодавством», – розповіли у прокуратурі.

Тож правоохоронці звернулися до суду з відповідним позовом. Суд повністю задовольнив вимоги прокуратури та зобов’язав приватне підприємство звільнити ставок і повернути земельну ділянку водного фонду громаді.

пруд вернули громаде на Харьковщине

Нагадаємо, правоохоронці вимагають через суд повернути державі майже 5 га лісу в Лозівському районі. Вважають, що він незаконно опинився у комунальній власності.

Читайте також: На Харківщині на одного новонародженого припадає шестеро померлих: аналітика

Автор: Вікторія Яковенко

Популярно



  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • слідкуйте за нами у соцмережах: Facebook , Instagram, Viber, Threads, LinkedIn, Google News, Bluesky,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «Ставок через суд забрали у підприємства на Харківщині – прокуратура», то перегляньте більше у розділі Суспільство на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 22 Липня 2026 в 14:23;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Вікторія Яковенко у цій статті розкриває тему новин про те, що "Майже 14 га ставка у Богодухівському районі повернули у власність громади.".