• Пятница 07.08.2020
  • Харьков +18.95°С
  • USD 27.68
  • EUR 32.8

Вікторія Березка

Вікторія Березка

Харківська журналістка, редакторка сайту Медіагрупа “Об’єктив”. Казкарка, художниця в техніці енкаустики. Хобі – іноземні мови.

За фахом – культурно-освітній працівник, театральний режисер, драматург, сценарист.

Журналіст-інтерв’юер офіційного сайту УУК ЦАСД.

З 2012 по 2018 працювала на Харківському обласному радіо редактором культурно-освітніх, соціальних та мистецьких програм.

Співпрацювала в якості поета, перекладача та драматурга з Харківським академічним театром музичної комедії. Створила кілька текстів до музичних номерів вистав “Таємниця Донжуана”, “Сорочинський ярмарок”; перекладала українською з французької лібрето оперети Ж. Оффенбаха “Орфей у пеклі”; автор лібрето до вистави “Красуня і Чудовисько”, музика – І.Гайденка.

Шість років керувала аматорським театральним колективом “Ф.А.М.” у Пересічанському будинку культури.

 

Публикации

Серце педагога – талант учня (відео)
Серце педагога – талант учня (відео)

“Не смійте забувати вчителів! Вони про вас піклуються всім серцем! У тиші кабінетів, в гулі класів, серед книжок старих бібліотек…” Згадалися рядки старого вірша, коли натрапила в інтернеті на кумедно-зворушливе відео.

Чому не працює Будапештський меморандум
Чому не працює Будапештський меморандум

Відмовляючись від ядерної зброї, українська влада, тодішній політикум та переважна більшість громадянського суспільства України покладали великі надії на Будапештський меморандум. У той час, переважно, з екранів телевізорів доносилася думка, що він є гарантією нашої безпеки.

Сміх і сум: зустрілися два лицарі в харківському метро
Сміх і сум: зустрілися два лицарі в харківському метро

Що буває, коли зустрічаються лицарі? Сьогодні, близько 11-ї ранку, пасажири харківського метрополітену спостерігали кумедний інцидент.

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.