• Четверг 25.04.2019
  • Харьков +23°С
  • USD 26.59
  • EUR 29.81

У Харкові відзначать Всесвітній день науки (відео)

Культура    413
У Харкові відзначать Всесвітній день науки (відео)

У програмі — науковий квест, пізнавальні лекції та майстер-класи.

На Харківщині відзначать Всесвітній день науки. О 10:00 10 листопада молоді вчені проведуть науковий квест у Харківському аграрному університеті. На нього зареєструвалися 23 команди з різних вишів. Учасники виконуватимуть різні завдання, серед яких — знайти найродючіший ґрунт чи корисні копалини, розібрати насіння культурних рослин та інші. До 100-річчя Національної академії наук у виші створять ландшафтну композицію, яка символізуватиме нескінченність науки.

Наталя Куфтеріна, радниця голови ХОДА

Ми плануємо висадити 35 самшитів. Вони будуть висаджені у формі знаку нескінченності. Наука є нескінченною. Скільки б ми не досліджували, все одно буде щось лишатися.

11 листопада в Політехнічному інституті відбудеться фестиваль науки Scientist fun. Охочі зможуть відвідати майданчик робототехніки та інжинірингу, лабораторно-експериментальну зону і територію майстер-класів. У виші читатимуть лекції і презентуватимуть освітні проекти, а також зіграють рок-гурти. Розпочнуться заходи о 10:00.

Володимир Ігнатьєв, заступник директора департаменту науки та освіти ХОДА

У нас діє рада ректорів закладів вищої освіти, Харківський університетський консорціум — унікальне явище, якого немає ніде більше на теренах України. У нас діє дуже плідно рада молодих вчених.

Також День науки в суботу і неділю будуть відзначати в бібліотеці імені Короленка. Пізнавальні лекції й майстер-класи представлять вчені Каразінського і медичного університетів. Серед тем — виділення ДНК з банану, будівництво в космосі і детінізація національної економіки.

 

Автор: Юлія Бєділо
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.