• Вторник 21.01.2020
  • Харьков +1°С
  • USD 24.33
  • EUR 26.96

У Харкові встановили пам’ятну дошку Вадиму Гусакову (відео)

Культура    694
У Харкові встановили пам’ятну дошку Вадиму Гусакову (відео)

Пам’ятна дошка Вадиму Гусакову з’явилася на фасаді школи №62.

Директор навчального закладу Олександр Гряник розповідає: Гусаков викладав історію більше 30 років. У 2014 пішов добровольцем на Донбас. Після знову повернувся до школи.

Олександр Гряник, директор Харківської спеціалізованої школи №62
Ми були друзями більше 40 років з того моменту, коли я ще був керівником Вадима Валентиновича, а потім все життя це був найкращий друг мого життя і в роботі, і в повсякденному житті. 

Гряник розповідає: історика дуже любили школярі, бо він викладав на зрозумілій для дітей мові. Серед учнів Гусакова – Артем Ігнатов. Хлопець згадує, як вчитель заохочував до навчання.

Артем Ігнатов, учень Харківської спеціалізованої школи №62
Я ще граю в “Патріот”. Він також був керівником цієї гри – це військова гра. Якщо саме на змаганнях траплялись якісь непередбачені ситуації, то він дуже гарно вмів викручувати, казати, що робити. Він дуже допомагав. 

Пам’ятну дошку на честь Гусакова встановили при підтримці благодійної програми “Крок у майбутнє” фонду Олександра Грановського.

Олександр Грановський, народний депутат України
Сложно совместить, говоря об этом непростом, наверное, дне. И память о человеке, и его заслуги, и будущее, и настоящее. Но именно так мы должны смотреть в будущее.

Раніше в межах програми “Крок у майбутнє” у школі №62 з’явилися нові вікна та відкрився математичний гурток.

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.