Були в полоні РФ з 2022-го року: додому повертаються 160 військових (фото)
Вдень 26 червня президент України Володимир Зеленський повідомив про обмін з РФ військовополоненими.
«Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», – написав президент.
Серед звільнених захисників, зокрема, 115 – оборонців Маріуполя, уточнили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Наймолодшому звільненому воїну виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.










