Ворог ударив по Харкову трьома ракетами С-300 – Синєгубов
Російські окупанти випустили щонайменше три ракети по місту Харків. Попередньо, з комплексу С-300, повідомляє начальник ХОВА Олег Синєгубов.
“Інформація щодо постраждалих станом на зараз не надходила”, – пише Синєгубов.
Нагадаємо, близько 3-ї години ночі в Харківській області почали лунати вибухи. Синєгубов підтвердив ворожі удари та закликав бути в укриттях.
Читайте також: Повітряні сили повідомили про пуски ракет Х-22 у бік Харківщини





