Харківські ультрас в центрі міста заспівали хіт про Путіна
Футбольні фанати пройшли маршем у центрі Харкова та виконали знамениту приспівку про Путіна. Під час ходи ультрас застосовували піротехніку. Кінцевим пунктом маршу став головний стадіон міста, де сьогодні відбувся матч Першої ліги України з футболу. Харків’яни грали з клубом «Колос» з Київщини. Детальніше – у матеріалі Юлії Бойко





