• Четверг 04.06.2020
  • Харьков +12.44°С
  • USD 26.75
  • EUR 29.96

Харківські оркестранти, хор, рок-бенд та DJ записали пісню online (відео, фото)

Культура    1163
Харківські оркестранти, хор, рок-бенд та DJ записали пісню online (відео, фото)

PRIME Orchestra зробили мікс зі світових хітів.

Звістка про карантин наздогнала учасників PRIME Orchestra у самому розпалі всеукраїнського туру. 43 музиканта повернулися додому, аби дотримуватися режиму самоізоляції.

І вже в рідних стінах до учасників колективу прийшла ідея, записати життєстверджувальну, позитивну пісню на підтримку людей, які також сидять вдома на карантині.

Кожен з 25 музикантів, що долучилися до ініціативи – скрипалі, контрабасисти, трубачі, вокалісти, гравці на електронних інструментах, DJ, записали на телефон, під метроном, свою партію (виключення – електроінструменти,їх музиканти записували через звукову карту).

Найскладнішим, розповідають музиканти, було вичистити зайві звуки з телефонів до якісного звучання. Після – монтаж. На всі процеси пішло 9 днів.

Головний меседж, який музиканти вкладають у відео – підтримати один одного і глядачів у самоізоляції із закликом залишатися вдома до закінчення карантину.

Дистанційні репетиції великої кількості музикантів демонструють, що попри обмеження немає нічого неможливого, за умови наявності великого бажання створювати нове.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.