В Ізюмському районі на полі підірвалися люди – Синєгубов
2 травня в Ізюмському районі Харківської області підірвалися люди, які виїхали на поле на сільськогосподарській техніці.
Про це в етері нацмарафону повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.
“Мінна небезпека у нас досить висока. Поки продовжуємо працювати над розмінуванням, у нас працюють посилені підрозділи ДСНС, понад 250 осіб піротехніків”, – додав Синєгубов.
Читайте також: На Харківщині через сонце міни можуть самостійно детонувати – ДСНС





