• Среда 13.11.2019
  • Харьков +3°С
  • USD 24.46
  • EUR 26.94

Охорона навколишнього середовища: у Харкові школярі створили близько 500 малюнків (відео)

Культура    421
Охорона навколишнього середовища: у Харкові школярі створили близько 500 малюнків (відео)

 Конкурс “Світ і Я” проходить третій рік поспіль.

Софія Компанієць займається малюванням близько 8 років. Каже: мріє стати графічною дизайнеркою. У конкурсі “Світ і Я” дівчина бере участь вдруге. Цьогоріч вона здобула гран-прі з роботою “Природа, яку ми зберегли”. На малюнку зображений пугач, у крилах якого, за словами Софії, сховані тварини та комахи, що потребують захисту.

Софія Компанієць, учасниця конкурсу “Світ і Я”
Смотря передачи по телевизору, как массово уничтожаются леса или загрязняется природа, даже когда я выхожу в лес, видя бутылки, полиэтиленовые пакеты – это всё наносит огромный вред природе, животным, окружающему миру. Всё это точно так же отразится на человеке. Важно заботиться о природе. 

Конкурс дитячого малюнку “Світ і Я” проходить у Харкові третій рік поспіль. Подія присвячена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який був запроваджений ООН у 1972 тисяча році. Метою акції є привернення уваги до екологічних проблем. За словами організаторів, цьогоріч вони отримали близько 500 сотень робіт від школярів Харкові та області.

 Ольга Шупрова, голова облорганізації Українського товариства охорони здоров’я
 Виховання духовних цінностей, які спонукали б наших дітей і наше майбутнє покоління, щоб вони зберігали природу, зберігали це прекрасний світ, де ми живемо. Кожен рік збільшується кількість робіт, які надають. Роботи дуже прекрасні, інколи диву даєшся, що дитина так бачить, який цей світ, єднання. Не просто природу, а навколишній світ. 

60 найкращих робіт представили в інформаційно-виставкову центрі “Бузок”. За словами журі конкурсу, головними критеріями оцінки були – оригінальність задуму, творча індивідуальність, майстерність, художній смак та колірне рішення. Таїсії Сас – 10. Дівчина каже: на малюнку зобразила свою дачу, як взірець чистої та квітучої природи.

Таїсія Сас, учасниця конкурсу “Світ і Я”
Я просто люблю природу, поэтому хотела именно природу нарисовать. Оберегать её, чтобы она была чистой, чтобы туда не бросали мусор. 

Виставка дитячих малюнків працюватиме до 27 червня.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.