• Понедельник 28.09.2020
  • Харьков +18°С
  • USD 28.27
  • EUR 32.88

Біля консульства Росії у Харкові завершують мурал із драконом, козаком і гербом контррозвідки (відео)

Культура    898
Біля консульства Росії у Харкові завершують мурал із драконом, козаком і гербом контррозвідки (відео)

Козак на коні, який влучає списом у двоголового дракона із коронами. Останній символізує орла із гербу Росії.

У лівому верхньому кутку напис “Пам’ятаємо-перемагаємо”, а у правому – орел, герб контррозвідки СБУ. Саме такий мурал днями зобразили на житловому будинку біля консульства РФ у Харкові.

Артем Листопад, кореспондент

Наразі робота над муралом кипить. Нам вдалося дізнатися, що розпочали його малювати ще в понеділок, а от завершити планують протягом одного-двох днів. Організатори та художники вирішили залишитися анонімними.

 

Ігор, харків’янин

Очень быстро работают, очень аккуратно. Машину ставят так, чтобы никому не мешать проездом. Машины понакрывали перед этим два дня пленкой, чтобы не обляпать краской. Мурал очень хороший, потому что развивает патриотизм у нас в городе. Я считаю, что таких муралов должно быть побольше.

Автори малюнку зобразили символи перемоги над агресором, вважає ветеран АТО Данило Положухно. А контррозвідка СБУ, чий герб зображено, – це підрозділ, який займається запобіганням диверсій на території України та в зоні проведення ООС.

Данило Положухно, ветеран АТО, голова ГО “Ветеранське братерство”

Логотип, наскільки я знаю, у 2016 році був затверджений. Це символізм перемоги над агресором. Там по контуру є напис на латині. Він перекладається як “Орел мух не ловить”, тобто займаємось тільки великими справами.

П’ятиповерхівка, на якій зобразили малюнок приблизно 10 на 10 метрів, розташована на вулиці Політехнічній, 17. Автори веліли не розголошувати їхні імена, але зазначили, що у майбутньому, можливо, розкриють усі карти.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.