• Пятница 25.09.2020
  • Харьков +18.45°С
  • USD 28.25
  • EUR 32.89

Силовики обшукали пункт обміну валют у Московському районі Харкова (відео)

Происшествия    922
Силовики обшукали пункт обміну валют у Московському районі Харкова (відео)

На Салтівці 10 серпня прикордонники разом із податковою міліцією провели обшуки у пункті обміну валют.

Понеділок, вулиця Амурська в Московському районі Харкова. На цьому відео до одного з обмінних пунктів ломляться “в гості” спецпризначенці Держприкордонслужби “ДОЗОР”, а також фахівці податкової міліції.

Артем Листопад, кореспондент

Обшуки проводяться в одному з пунктів обміну валют, хоча за цією адресою їх зареєстровано декілька. Призупинили роботу всіх. На місці знаходяться силовики, які сторонніх усередину будівлі не впускають.

Спецпризначенці прибули близько другої години дня. Двері одного з обмінників довелося зламувати, говорить власник сусіднього пункту обміну валют.

Сергій Кисельов, власник одного з пунктів обміну валют

Там взламывали, там выносили, там серьезно. Там до сих пор следственная группа работает. И вот погранцы, где номер на две машины один. Наверное считается, что это одна точка все – по одному адресу находится одна точка. А их здесь три. Поэтому, не зная степень родства, видимо, блокируют пока все эти три точки.

У фіскальній службі, якій підпорядковується податкова міліція, підтвердили факт обшуків, однак деталі коментувати не стали. У межах якого провадження проводять слідчі дії – в обласній прокуратурі поки також не говорять, посилаючись на відсутність інформації. А в Держприкордонслужбі пообіцяли надати коментар щодо обшуків згодом. Тож що стало причиною слідчих дій – поки що офіційно невідомо.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.