• Пн 04.08.2025
  • Харьков  +22°С
  • USD 41.76
  • EUR 47.64

Активісти в центрі Харкова виступають проти ЛГБТ-прайду

Общество   
Активісти в центрі Харкова виступають проти ЛГБТ-прайду

Попри те, що маршрут автопрайду достеменно невідомий, ультраправі все ж вийшли на вулиці.

На Майдані Конституції низка активістів влаштували мітинг незгоди з проведенням у Харкові автопрайду.

Учасники ГО «Традиція і порядок» розвернули свої гасла та влаштували перформанс. Активіст одягнув поліцейський кітель, замість погонів — лгбт-веселка. Має при собі не заряджений маузер. Поліція перевіряла, чи це дійсно безпечна зброя. Окрім поліціянтів на захід під’їхала автівка Нацгвардії.

Ідея перформансу в тому, що цей «лгбт-майор» насильницькими методами рве аркуші паперу, на яких написано «гідність» християнство, «родина».

Як пояснили свою ідею активісти — хотіли продемонструвати, що поліція дружня з лгбт-спільнотою, а права консерваторів, тим часом, порушуються, або їх не чують.

Нагадаю, 13 вересня в Харкові проходить перший в Україні автопрайд. Маршрут руху автівок достеменно невідомий широкому загалу. Як пояснили учасники лгбт-спільноти, вони не повідомляють маршрут, аби не наразити своїх учасників на небезпеку.

Вчора, 12 вересня ці ж активісти пікетували біля міськради проти проведення параду. Потім рушили до прайд-хабу на вулиці Подільській. За словами пікетувальників, вони просто хотіли поспілкуватися та випити чаю разом з учасниками лгбт-спільноти. Самі ж вони стояли з чашками. Потім на місце приїхали поліціянти. Акція стрімко припинилася.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Аліка Піхтерева
Популярно

  • Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
  • подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате,
  • присоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook , Instagram , Viber , а также Google Новости,
  • смотрите в Youtube, TikTok, пишите или присылайте новости Харькова в нашего бота.

Вы читали новость: «Активісти в центрі Харкова виступають проти ЛГБТ-прайду»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 13 сентября 2020 в 11:38;
  • Корреспондент Аліка Піхтерева в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Попри те, що маршрут автопрайду достеменно невідомий, ультраправі все ж вийшли на вулиці".