• Среда 02.12.2020
  • Харьков -5°С
  • USD 28.56
  • EUR 34.22

До Харківщині завітав міністр культури України (фото)

Культура    333
До Харківщині завітав міністр культури України (фото)

Олександр Ткаченко побував у регіоні з робочою поїздкою.

19 жовтня міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко відвідав Харківську область.

Про це очільник відомства повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Міністр розповів, що завітав до Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка, який можуть включити до програми “Великої реставрації”.

Також, Олександр Ткаченко побував у Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті та зустрівся з ректорами трьох мистецьких закладів вищої освіти.

Крім того, міністр відвідав державну наукову бібліотеку ім В.Г. Короленка, де зберігаються унікальні рукописи та першодруки, обласну філармонію, площу Свободи з будинком Держпрому, Шарівський палац та Пархомівський історико-художній музей.

“Слобожанщина – широкий край великої культури та неймовірних людей.а один день ми встигли познайомитися лише з невеличкою частиною багатств регіону: історією, спадщиною, мистецтвом, об’єктами для туризму та несамовито талановитими людьми, які закохані у свою справу”, – зазначив Олександр Ткаченко .

“Додому я повернувся з бажанням спільними зусиллями відродити славу Слобожанщини, як культурного П’ємонту українського сходу. Тож без сумніву рекомендую Харківщину для культурно-гастрономічного уікенду у рамках #МандруйУкраїною. Хоча, декількох днів точно виявиться замало!”, – поділився своїми враженнями від візиту міністр культури України.

 

Нагадаємо, що у Берлині стався акт вандалізму – пошкоджено 70  пам’яток мистецтва.

Хочешь первым узнавать новости Харькова, Украины и мира?

Подписывайся на телеграм-канал: t.me/objectivetv или на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Виктория Ивашкевич
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.