• Суббота 16.01.2021
  • Харьков -9.22°С
  • USD 28.06
  • EUR 33.99

Українська актриса Римма Зюбіна розкриває секрети професії у рамках кінофестивалю Kharkiv MeetDocs (відео)

Культура    840
Українська актриса Римма Зюбіна розкриває секрети професії у рамках кінофестивалю Kharkiv MeetDocs (відео)

Римма Зюбіна у Харкові провела справжню творчу майстерню. 

Kharkiv MeetDocs – це не тільки покази эксклюзивного кіно, а й унікальна можливість для харків’ян доторкнутися до кіноіндустрії. Коли ще, як не у рамках найбільшого кінофестивалю Східної України, найвідоміші українські актори, режисери та продюсери завітають до Харкова аби поділитися з глядачами своїм досвідом. Тож сьогодні, 30 жовтня, акторка, що має понад 150 ролей у кіно, серіалах та театральних постановках Римма Зюбіна розкрила свої секрети успіху.

До подій 2013-2014 років Римма була однією з найдорожчих та найбажаніших акторок України. Потім стався майдан, анексія Криму та війна на Донбасі. Виявилося, що власне українських фільмів не так багато, все це копродукція з Росією. Тут кожен сам обирав, як йому працювати далі. Тоді Зюбіна відмовилася від усіх російських картин.

Зараз різними рейтингами її визнають найкращою актрисою та однією з найвпливовіших жінок України. Роль Дарини в повнометражному художньому фільмі режисера Тараса Ткаченка “Гніздо Горлиці” 2016 року принесла їй міжнародний успіх, відзнаки міжнародних кінофестивалів та номінацію на найкраще виконання головної ролі на премії Української кіноакадемії “Золота Дзиґа”. Тож актриса, ведуча та волонтерка на майстер-класі у Харкові розповідає, що молодим акторам не варто боятися “простою”. 

Скажу що для мене Харків дуже дороге місто. Тут у танковому училищі навчався мій тато, в Харкові народився мій чоловік, моя свекруха закінчила театральний інститут. Тут відбулися прем’єри “Горлиці” і “Межі”. Ми тут грали “Дядя Ваню” і тут народилася Людмила Гурченко, яка для мене є прикладом цієї незламності акторської професії. Ввечері весь Радянський Союз пішов у кінотеатри, зранку 22-річна Люся Гурченко прокинулася знаменитою, а потім 18 років простою. 18 років нічого не грати. Оцей “простій” Гурченко для мене завжди перед очима, як треба зберегти себе, не впасти у відчай. Так, були проблеми у неї й з алкоголем, і з дитиною непорозуміння, але як можна через 18 років з’явитися в кадрі і стати зовсім іншою. У неї зовсім інше обличчя коли вона з’явилася у 40 років, у неї зовсім інші очі. Це очі не дівчинки, яка співає про “5 минут”. У ці очі тільки заглянути на крупному плані і можна вже нічого не питати. І тому, коли у мене ці періоди “простою”, я думаю: “Так, стоп. Півроку або рік це ще не “простій”, – каже Римма Зюбіна.

У списку порад для акторів-студентів від Римми Зюбіної також э: відповідальне ставлення до кастингів та увага до деталей при роботі.

До речі, до студентів у Римми особливе ставлення. Вона каже, що ніколи не відмовляється від ролей у студентських фільмах та знімається безкоштовно, адже молодим спеціалістам потрібно допомагати. До того ж, як розповіла сама акторка, саме у стрічці студентки її побачив режисер фільму “Гніздо горлиці” та запропонував головну роль.

Написати їй у особисті повідомлення та отримати пораду може кожен. Наприклад, на зустріч з акторкою прийшов студент-режисер Харківського університету мистецтв, який два роки тому “зафрендився” з Риммою на Facebook. Коли вона збиралася на майстер-клас у Харкові то запросила хлопця на цю зустріч, а він привів своїх друзів з акторського відділення. Один зі студентів навіть спеціально приїхав до Харкова з Полтавської області заради цієї творчої майстерні.

Майстер-клас проходив з дотриманням усіх карантинних норм, тож потрапити на захід змогли тільки 20 людей. Це були і студенти, і молоді актори, і ті, хто вже достатньо довго слідкує за творчістю Римми Зюбіної. Як розповіли самі присутні: отримали багато задоволення та позитивні емоції.

Иногда у актеров бывает очень мало информации, поэтому очень полезно сходить вот так и услышать мнения, мысли человека, который уже чего-то добился, знает какие-то ходы, выходы и у него есть сложившееся мнение по этому поводу. Очень умная, шикарная женщина“, – говорить молода акторка Віка.

Звичайно, тільки позитивні враження. Римма не може бути негативною. Вона ділиться своєю енергією і ти так на неї відкрито реагуєш“, – каже глядачка Наталя.

Достаточно информативно, полезно было. Я учусь на актера и на дистанционном обучении мне это абсолютно не удается делать. В мастер-классе я нашел для себя такие моменты, которых не знал“, – розповідає студент Максим.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Софія Краснікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.