• Среда 14.04.2021
  • Харьков +15.78°С
  • USD 28.02
  • EUR 33.32

У Харкові фламінго в’їхали до вольєра в 120 квадратних метрів із басейном (відео)

Харьков    738
У Харкові фламінго в’їхали до вольєра в 120 квадратних метрів із басейном (відео)

Рожеві фламінго – прикраса Харківського зоопарку. Ці птахи звикли жити у тропіках – серед спеки та вологи. Тож у зоопарку вирішили відтворити ці умови у зимовому вольєрі, який побудували в межах глобальної реконструкції.

У Харківському зоопарку – чергове переселення. До нового зимового вольєру в’їхали фламінго. 14 птахів тепер житимуть у тропічному куточку площею більше 120 квадратних метрів. Третину вольєра займає басейн.

Єлизавета Ткачова, співробітниця Харківського зоопарку

У приміщенні постійно підтримується потрібна температура повітря, в басейн подається тепла вода, а стеля оснащена системою вентиляції. Дотримані не тільки мікрокліматичні умови, а й естетичні: басейн по всьому периметру оброблений скульптурним бетоном у вигляді каменів, на стінах художній розпис і так само імітація скель.

Єлизавета каже: фламінго – одні з найдавніших представників пернатих. А зародилися вони в місцях зі спекотним та вологим кліматом. Назву ж птахам дали латиноамериканці.

Єлизавета Ткачова, співробітниця Харківського зоопарку

В їхньому словнику є слово flamma, що означає “вогонь”. Оперення в цих птахів дійсно схоже на вогонь — таке ж яскраве. Навіть існує легенда, за якою міфічна птиця фенікс переродилася у вогненного фламінго.

Пір’я у фламінго рожеве завдяки бета-каротину. Цей пігмент є в їжі, яку птахи споживають у природі.

Єлизавета Ткачова, співробітниця Харківського зоопарку

Раціон фламінго в зоопарку складається зі своєрідного фаршу, до складу якого входить морква, креветки, червоний солодкий перець, яловичина та риба хек.

У зоопарку додають: аби зберегти природний процес споживання їжі, раціон фламінго змішують із водою. Відкриття оновленого зоопарку, до якого анонсований безкоштовний вхід, планується цьогоріч до Дня міста. За підрахунками харківських антикорупціонерів, загальна вартість реконструкції складе більше 2 мільярдів гривень.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Антон Малиновський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.