Сьогодні опалення починають вмикати в громаді під Харковом
Про початок опалювального сезону повідомило керівництво Пісочинської громади. Селище під Харковом пов’язане з тепломережами обласного центру, тож чекає на подачу теплоносія від міського КП “ХТМ”.
“За інформацією КП “ХТМ”, з 25 жовтня очікується подача тепла до багатоповерхових будинків. Просимо мешканців звернути увагу на стан системи опалення у квартирах та у разі виявлення пошкодження звертатися до керівників управляючих компаній та ОСББ”, – повідомили у фейсбуці Пісочинської селищної ради.
Рішення про початок опалювального сезону з 24 жовтня напередодні ухвалили на засіданні виконкому селищної ради.
Читайте також: Опалювальний сезон біля лінії фронту: як зимуватимуть 10 000 мешканців Куп’янська
Перед цим рішення “включати батареї” ухвалили в Харкові. Мер міста Ігор Терехов заявив, що, за прогнозом синоптиків, на місто насувається похолодання. 24 жовтня “Харківські тепломережі” звернулися до мешканців міста з проханням перевірити крани, що відсікають, на стояках опалення.





