На Харківщині з початку року одружилися понад 3 тис. пар (фото)
З початку року в Харківській області зареєстрували понад 3700 шлюбів. Зокрема, активно одружуються і в деокупованих громадах.
Про це повідомляє Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.
«В Ізюмі, Куп’янську й Балаклії спеціалісти органів державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції вже зареєстрували 61, 37 та 77 одружень відповідно», – йдеться у публікації.







