• Четверг 19.09.2019
  • Харьков +9°С
  • USD 24.67
  • EUR 27.27

У Харкові проходить фестиваль американського кіно (відео)

Культура    469
У Харкові проходить фестиваль американського кіно (відео)

На відкритті зібралось близько 100 людей, які полюбляють документальні фільми.

Головні ініціатори заходу – посольство США в Україні.

Анна Сумар, помічниця аташе з питань культури посольства США в Україні
 Интерес к документальному кино очень сильно возрастает во всем мире. Американское художественное кино украинцы достаточно видят в кинотеатрах и не в кинотеатрах. То же самое касается и сериалов. Но документальное кино не так легко находит дорогу к украинскому зрителю. Документальный фильм – создан для того, чтобы обсуждать вопросы и проблемы, которых естественно хватает как в Украине, так и в Америке.

Василиса Степаненко, кореспондентка
 На фестивалі представлені 6 фільмів на тему освіти, свободи слова, дискримінації та подолання себе. Відкриває захід робота, яка розповідає та досліджує 60-ти річну історію ляльки “Барбі”. Стрічка розкриває проблему боротьби жінок за рівні права. 

Протягом фестивалю буде презентуватися фільм про американок, які повертаються до мирного життя після військової служби в Іраку та Афганістані. Також буде кінострічка про історії молодих студенток, які починають кар’єру в юридичній сфері. Ще можна буде побачити документальні роботи про підлітків-винахідників, фільм про авторів некрологів та про дослідження історії вулиць Нью-Йорка.

 Андрій Бочарников, координатор фестивалю
 Сама программа американского кино – она очень интересная. Это один из всех кинофестивалей, который проходит на территории Украины и затрагивает такие социальные темы. Людям интересно смотреть американское документальное кино. 

Цих фільмів у прокаті немає. Подивитися стрічки можна тільки на спеціальних фестивалях. Роботи представлені мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Наталя, студентка
 Не нужно прилагать для этого больших усилий. Можно просто прийти в такое замечательное пространство. Посидеть здесь с любимыми друзьями. Пообщаться со своими единомышленниками. Обсудить что-то. Улучшить свой английский. Потому что кино, особенно если оно еще с украинским переводом, это просто прекрасно. 

Фестиваль триватиме до 17 березня за адресою вулиця Благовіщенська, 1. Вхід вільний.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.