• Среда 23.09.2020
  • Харьков +20.49°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

У Харкові для дітей з обмеженнями слуху провели зооквест (відео)

Культура    850
У Харкові для дітей з обмеженнями слуху провели зооквест (відео)

Співробітники Харківського зоопарку організували квест для дітей з порушеннями слуху. Учасниками змагань стали учні спеціалізованої школи №5.

На дітей чекали різноманітні запитання та розваги. У зоопарку кажуть: цю програму спеціально не адаптували, єдине для дітей вчителя робили сурдопереклад.

 

Жанна Сивуха, речниця Харківського зоопарку

На учнів чекали традиційні 5 постів: “Хто швидше?”, “Запам’ятайка” “Хто де живе?”, “Хто зайвий?”, “Де чиї дітки?”. Діти виявилися дуже творчими і активними. Чого тільки варті назви команд: “Чемпіони”, “Посмішка”, “Корова”, “Веселка”.

 

 

Аліна, учасниця квесту

Я глибоко перейнялася життям тварин, тим що вони їдять, де живуть, які у них дитинча.

 

 

 

Олена Мірошник, директорка КЗ “Харківська спеціальна школа №5”

Це важливо не тільки для наших учнів, а взагалі для дітей. Оскільки виховання любові до тварин – це взагалі дуже важливо. Дуже багато випадків жорстокого ставлення до тварин, тому мені здається чим раніше розпочинати усе виховання любові до тварин взагалі краще.

 

Перемогу здобула команда під назвою “Корова”.

 

Жанна Сивуха, речниця Харківського зоопарку

Дітки виявилися і найшвидшими і найкмітливишіми, найрозумнішими. Вони швидко зорієнтувалися в тому, що гепард, наприклад, може розвивати швидкість 110 кілометрів на годину, а бегемот швидше людини і біжить зі швидкістю 46 кілометрів на годину. Звичайно ж, за участь і за перемогу усі учні отримали пам’ятні подарунки від Харківського зоопарку.

 

У зоопарку вважають, що такі квести розвивають у дітей дбайливе ставлення до природи і прищеплюють любов до тварин, а отримані знання допомагають їм у навчанні.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.