• Понедельник 06.07.2020
  • Харьков +33°С
  • USD 27.17
  • EUR 30.51

Харківські активісти долучилися до всеукраїнських мітингів (відео)

Происшествия    742
Харківські активісти долучилися до всеукраїнських мітингів (відео)

Харківські активісти долучилися до всеукраїнської акції “Єрмака у відставку”.

Активістка Наталія Карташева долучилася до всеукраїнської акції “Єрмака у відставку”. Жінка вважає: дії голови Офісу президента загрожують суверенітету України.

Наталія Карташева, активістка

Наша головна проблема, що наші люди не мають інформації, вони не в змозі її обробляти і не робити висновки для себе і для інших.

Біля будівлі Харківської облдержадміністрації десятки активістів вийшли висловити своє невдоволення діяльністю голови Офісу Президента Андрія Єрмака. Під державними стягами, банером та піротехнікою вони вимагали усунути високопосадовця.

Михайло Коваленко, представник осередку “Національного корпусу” у Харкові

Ми вважаємо, що за роки війни та кризи в країні він купляє собі дорогий автомобіль Mercedes. Зеленський повинен розслідувати корупцію Єрмака, а він його покриває. Тому у нас виникає питання: “Весна уже закінчується, де обіцяні посадки”?

 

Наталія Дергай, активістка

Мене не влаштовує політика, яка зараз ведеться в Україні. Проросійські чиновники не мають права обіймати будь-які державні пости. І я вже не кажу про високі посади.

Хвиля мітингів “Єрмака у відставку” прокотилася усіма містами України. За даними правоохоронців, у Харкові до акції долучилися 35 осіб. Суттєвих правопорушень не зафіксовано.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.