• Среда 12.08.2020
  • Харьков +15.78°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

Під шатром та у світлі гірлянд: в садку харківського Літмузею проходять мистецькі заходи (відео)

Культура    418
Під шатром та у світлі гірлянд: в садку харківського Літмузею проходять мистецькі заходи (відео)

У садку Харківського літмузею виводять культуру з карантину.

Аліка Піхтерева, кореспондентка

У садку Літмузею триває виставка під назвою “Поличка” харківського митця Нікіти Тітова. Під цим шатром ми можемо бачити, як проходить літературно-художній захід – колаборацію Тітова та поета Івана Сеніна. Ходімо слухати та дивитися.

У літературно-художньому поєдинку поет складав вірш, а художник рефлексував на нього ілюстрацією. І навпаки. За умовами батлу, який митці самі собі придумали, на відповідь гравцю давалося три дні. Згодом, це перетворилося на проєкт під назвою “Казав-мазав”.

Іван Сенін, поет

Коли ти бачиш малюнок і тобі треба описати його не банальними словами: “є людинка, яка іде по колу”, а якось в поетичній красивій формі. І так само було цікаво спостерігати, як Нікіта бачить.

Нікіта Тітов називає себе “фейсбук-художником”. Мовляв, все, що виходить з-під його “графічного пера” одразу постає на суд підписників сторінки. Власне, через соцмережі вони і потоваришували з Іваном. Зараз, зізнається художник, поезія Сеніна – його найулюбленіша.

Нікіта Тітов, художник

Більшість моїх власних робіт – відповідь на власні думки, але поезія вона, також, надихає. Дуже поважаю, це – вид мистецтва відчайдух. Поету зараз живеться складніше, ніж художнику, наприклад.

У творчих пошуках, кажуть митці, виявили: їхні давнішні роботи теж поєднуються за настроєм. Тому, слід чекати, що “Казав-мазав” переросте у більш ґрунтовний проєкт. А виставка “Поличка” триватиме до вересня.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.