• Пятница 22.01.2021
  • Харьков +1.84°С
  • USD 28.26
  • EUR 34.37

У Харківському аеропорту знімають дитячий фільм (фото, відео)

Культура    2140
У Харківському аеропорту знімають дитячий фільм (фото, відео)

У Харківському аеропорту два дні зніматимуть фрагмент дитячого новорічниого мюзіклу «Ульотний Новий Рік».

Сьогодні стартував перший знімальний день у Харківському аеропорту. У зйомках беруть учать діти, а головну роль виконує народна артистка України Тамара Яценко. Знімальна команда поиїхала з Києва.

«Дитячий мюзикл-кіно – це приваблива історія. Коли мені запропонували роль – я залюбки погодилась взяти участь у цій задумці. В Україні такий жанр не дуже поширений. Тому я впевнена, що за цим буде цікаво спостерігати» — каже Тамара Яценко.

За сюжетом команда дітей з тренеркою, яку грає Тамара Яценко, вирушає на концерт з унікальним номером зі скіпінгу. Але один герой травмується на генеральній репетиції і не може приєднатися. Маючи розвинуті знання в IT, хлопчик робить все, аби інші учасники не полетіли теж. В аеропорту з тренеркою та дітьми починають відбуватись дивні речі. Команді необхідно не лише встигнути на літак, але й розтопити крижане серце вередливої менеджерки аеропорту.

«Дуже хотілось створити щось драйвове. Ми пережили складний рік, тому його кінець треба розбавити яскравими фарбами. Зараз у час пандемії, нам всім потрібно хоч трохи радості. Хочеться, аби глядач на годину відволікся і пережив позитивні емоції. Вірю що нам це вдасться» — коментує режисерка та авторка сценарію Анна Акулевич.

Після завершення зйомок у Харкові, команда продовжуватиме працювати над фінальними сценами в Києві. Прем‘єра фільму відбудеться 23 грудня.

 

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.