• Суббота 06.03.2021
  • Харьков 0°С
  • USD 27.76
  • EUR 33.41

У ХНАТОБі “Лускунчика” показали дітям медиків, правоохоронців, рятувальників та військових

Культура    520
У ХНАТОБі “Лускунчика” показали дітям медиків, правоохоронців, рятувальників та військових

У театрі опери та балету відбувся благодійний показ балету “Лускунчик”. Глядачами стали члени родин медиків, правоохоронців, рятувальників та військових. Таким чином артисти подякували людям, що захищають країну під час пандемії.

Руслана Богдан, кореспондентка

Благодійну виставу показують саме в передноворічний день, адже й балет розповідає історію, що сталася напередодні свята. Звичайна дівчинка перетворюється на принцесу, а незграбна іграшка Лускунчик виявляється гарним та сміливим парубком. Тож пропоную зануритись у цю казкову історію просто зараз.

Квитки на балет на знак вдячності за захист під час пандемії подарували дітям медиків, правоохоронців, рятувальників та військових. Серед них і 8-річний Богдан з мамою.

Ольга, глядачка

На балете мы никогда не были, мы первый раз. Это же сказочные такие мелодии, поэтому мне хочется посмотреть, какая у него реакция на это будет.

Катерина сьогодні святкує День народження. Дівчинка ділиться: її найголовніше бажання – аби швидше скінчився карантин.

Катерина, глядачка

Читала сказку? Само собой. Я грежу попасть на него каждый раз. Я люблю смотреть на танцы, на эмоции, которые они передают.

У ХНАТОБі розповідають: аби створити новорічне диво для дітлахів та їхніх батьків, задіяли більше 150 артистів, музикантів та робітників театру. Цей балет показують вже чверть століття.

Олег Оріщенко, генеральний директор “Схід Opera”

Але він весь час оновлюється. Ми добавляємо якісь сценографічні новшества, добавляємо, і це дуже сприяє на враження наших глядачів.

Цьогоріч, наприклад, разом з артистами на сцені й учні хореографічної школи.

Через карантинні обмеження квитки отримали 753 людини. Це половина зали. Востаннє у святковий сезон балет покажуть 7-го січня. Протягом локдауну в театрі планують готуватись до майбутніх виступів.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Руслана Богдан
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.