• Пятница 07.08.2020
  • Харьков +20.28°С
  • USD 27.68
  • EUR 32.8

Urban-Travel: Харків — Нью-Йорк

Культура    1961
Urban-Travel: Харків — Нью-Йорк

Професор, який досліджує Час, розповів мені про деякі цікаві хронологічни збіжності з історії Харкова та Нью-Йорку. Дати заснування наших міст у 17-му сторіччі розділяє близько 30 років. А перші залізобетонні будівлі у Харкові та Нью-Йорку – Зінгер-білдинг та Госпром, які ми зараз називаємо хмарочосами, теж були збудовані з такою ж хронологічною дистанцією.

Приблизно такий же час тому рідні Сергія Родіонова, студента ХПІ, а потім менеджера по роботі с VIP-кліентами в одній з телекомунікаційних компаній, переїхали з Харкова до Нью-Йорка. А Сергій прєднався до них у минулому році й створив серію фоторобіт, присвячених своєму новому місту.

У свій преший приїзд на батьківщину він розказав багато цікавого про Нью-Йорк, та ми вирішили зробити разом виставковий проект. Поступово ми відібрали серію парних фото-композицій – по одному кадру з кожного міста, у яких прослідковуються деякі паралелі.

На мою суб’єктивну опінію, першим харківським хмарочосом є Свято-Благовіщенський собор – вражаюче вбрання храму та його спрямованість вгору, відображені під певним кутом зору, можливо, обгруновують цю точку зору.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відвідати нашу виставку можна у вересні в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва, де можна також познайомитися з виданнями про Харків та Нью-Йорк.

Запрошуємо до фото-подорожі.

 

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.