У Харкові жінка з 1,5-річним сином мешкала у підвалах будинків (фото)
У Харкові поліцейські виявили жінку, яка з дитиною мешкала у непридатних для життя підвалах будинків.
За даними ГУ Нацполіції в Харківській області, правоохоронцям повідомили про те, що в Основ’янському районі 26-річна жінка разом з півторарічним сином мешкає в непридатних для життя підвалах будинків і приймальнику склотари.
«Працівники ювенальної превенції разом зі службою у справах дітей виїхали за адресою перебування жінки. На момент огляду малюк знаходився в пункті прийому житлового будинку в жахливих умовах», – зазначили у поліції.
У дитини та матері документи відсутні. Хлопчика шпиталізували для огляду та надання меддопомоги.
Наразі працівники служби у справах дітей вирішують питання щодо надання жінці тимчасового житла.








