• Воскресенье 15.12.2019
  • Харьков +5°С
  • USD 23.56
  • EUR 26.24

Харків’ян запрошують на виставку фотографій жінок (відео)

Харьков    582
Харків’ян запрошують на виставку фотографій жінок (відео)

У Харкові 22 березня відкриється виставка “Краса, написана світлом”. 

Один з ініціаторів проекту Володимир Оглоблін. Більше 30 років фотограф шукав матеріали – портрети жінок кінця 19-початку 20 століття. Всього буде представлено30 фотографій.

Володимир Оглоблін фотограф, координатор виставки
Как-то всплыло в памяти – а ну-ка давайте посмотрим на наших красавиц только столетней давности. Или когда держишь фотографию, когда ей 4-5 лет и ты понимаешь, что сейчас ей было бы 128 лет – вот как-то это тяжело воспринимается. Ну в общем, это была идея, а когда эта идея подкрепилась уже как-то финансово, стало уже, что это можно сделать. 

На експозиції будуть представлені фото великих масштабів. Це, за словами організатора, необхідно, щоб побачити більше деталей. Також Володимир зазначив: фото оформлять у рами без скла, так краще на роботи потраплятиме світло. Реалізувати проект фотограф намагався кілька років. Чоловік спілкувався з багатьма людьми та просив відсканувати фото, щоб представити на виставці. Потім ці матеріали роздруковував у великому форматі. Проект вдалося реалізувати завдяки підтримці благодійного фонду Олександра Грановського, який діє в партнерстві з міською владою.

Олена Горошко, депутат Харківської міскради
 Я искала людей, которые откликнуться на этот проект, 3 года. И вот совершенно неожиданно мы познакомились с Александром Грановским и я ему рассказала, что есть такая идея, рассказала, что есть уникальный фотограф, который собирает коллекцию в частности женщин города, дореволюционных фотографий. И, собственно, без поддержки бы фонда этого ничего не состоялось. 

За словами організаторів, історія Харківщини цікава видатними постатями та подіями. Тому планують представити проект і в інших містах та селищах області. В Харкові виставка працюватиме до 31 березня.

Автор: Вікторія Бондаренко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.