• Среда 13.11.2019
  • Харьков +3°С
  • USD 24.46
  • EUR 26.94

У Харкові планують висадити два мільйона квітів (відео)

Культура    563
У Харкові планують висадити два мільйона квітів (відео)

 На площах і вулицях, біля пам’ятників саджатимуть чорнобривці, віолу та петунію. 

У ботанічному саду університету Каразіна розцвіли магнолії. На Клочківській – 50 видів цих дерев. Одна з відвідувачок ботанічного саду Діана розповідає: дуже любить сюди приходити в будь-яку пору року. А особливо навесні.

Діана, відвідувачка харківського ботанічного саду
Магнолия очень красивая, вот именно с магнолией хочется фотографироваться. Много разных – и желтые, и белые. Розовые очень красивые цветы. Я думаю, в кадре будут смотреться замечательно.

За словами директора ботанічного саду, усього в колекції – понад 7 тисяч видів різних рослин.

Олександр Альохін, директор харківського ботанічного саду
Основная масса весенних растений, так называемых эфемероидов или растений-подснежников, она уже прошла. А сейчас начали цвести древесные растения, цветут магнолии, цветут форзиции

Магнолії існують з епохи динозаврів. Зберегтися рослина змогла тому, що легко та швидко адаптується до кліматичних умов.

Олександр Альохін, директор харківського ботанічного саду
 Они цветут в разное время. Первыми зацвели магнолии звездчатые. Она уже заканчивает цветение. А сейчас время магнолии Суланжа. Ее разновидностей и форм. Вот растение которое у меня за спиной это великолепная форма магнолии Суланж.

Також незабаром, каже директор ботсаду, почне цвісти сакура.

Ніка, відвідувачка харківського ботанічного саду
 Очень понравилось. Думаю, мы еще раз пару раз сюда придем. И еще друзей приведем.

Весна панує і в інших куточках Харкова. У центрі комунальники висаджують чорнобривці, петунії та віоли. Клумбу на Полтавському Шляху планують прикрасити 16 000 рослин.

Владислав, співробітник СКП “Харківзеленбуд”
 Тагетис, в народе их называют чернобривцами. Здесь желтые и оранжевые, два цвета будет высаживаться. И петуния малиновая. Какие другие подвезут, пока их нет в наличии, но подвезут

Як повідомляють у міськраді, рослинами прикрашають пам’ятники, магістралі та вулиці міста. Усього до кінця року планують висадити близько 2 мільйонів квітів.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.