• Суббота 17.04.2021
  • Харьков +6.84°С
  • USD 27.96
  • EUR 33.46

Футзал U15: боротьба за чемпіонство тривала до останнього (відео)

Спорт    430
Футзал U15: боротьба за чемпіонство тривала до останнього (відео)

Харківська команда складена із гравців, від яких відмовились інші футбольні секції – хлопців визнали неперспективними. Але зібравшись у команду, вони стали призерами Кубку України та регіональних турнірів. Аж ось зазіхнули на національну першість у старшій на рік категорії.

Демид Євсюков, кращий гравець “Фенікса” в чемпіонаті

Я считаю, что команда больше сдружилась, больше дисциплины и концентрации стало. Поддерживали друг друга… дружеские отношения лучше наладились.

У передостанній день харків’яни переграли команду з Києва і вийшли на перше місце з перевагою над нею у два пункти. Аби стати чемпіонами, “Феніксу” достатньо було нічиєї у матчі проти клубу з Волинської області. Господарі навіть повели у рахунку, але надалі мали ігрові проблеми.

Сергій Гриценко, головний тренер “Фенікса”

Парни “наелись”. U15 – это еще школьники. Видно – не та передача диагональная, на что мы рассчитывали, не та передача в бровку. Да, финал, настрой должен быть сумасшедшим, но видно, что у детей ноги “подсели”.

Кияни в останній день свій матч виграли і очікували на поразку харків’ян, аби стати чемпіонами. Господарі бились до останньої секунди, за рахунку 1:4 замінили воротаря польовим гравцем, та все одно поступились — 3:5. Переможців гри найщиріше поздоровляли переможці чемпіонату.

Олександр Кривенда, головний тренер “ДЮСШ-25” (Київ)

Из такого накала борьбы и страсти каждая команда получает пользу: команды в целом и игроки в частности растут, тренеры — анализируют, делают выводы, проводят работу над ошибками. Нам вдвойне приятно выиграть в такой “мясорубке”.

Призерів і номінантів чемпіонату нагороджували тренери юнацької збірної України, харківські фахівці — Віталій Одегов і Олексій Сагайдаченко. У футзалі штатною є команда U19, але спостереження треба починати раніше, вважає старший тренер, адже інших гравців в нього не буде.

Віталій Одегов, старший тренер збірної України U19

Их нужно смотреть. Какими они были сегодня и какими будут завтра — это нужно понимать. Будет ли прогресс, будут ли изменения — в личностных качествах, в характере.

Третє місце на чемпіонаті України посіла команда “Чорне море” з Одеси.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Олександр Григоров
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.