Підлітки потрощили електричку на Харківщині. Це третій випадок по країні
Неповнолітні вандали розгромили приміський поїзд «Золочів — Харків-Пасажирський».
Як повідомили в «Укрзалізниці», підлітки 2007 — 2010 років вибили скло в автоматичних дверях вагона. Їх затримали 15 листопада локомотивна бригада та працівники воєнізованої охорони «Укрзалізниці».
Вандалів передали до правоохоронних органів. Сума збитків наразі встановлюється.
Як зазначили на залізниці, подібний випадок – третій за останні три тижні в країні.
10 листопада затримали неповнолітніх вандалів, які пошкодили один із вагонів поїзда «Конотоп — Хутір-Михайлівський». Вони вибили два вікна та виламали близько 10 сидінь. 28 жовтня підлітки пошкодили приміський поїзд «Яготин — Київ».
«Вчинений характер діянь, наслідки до яких вони могли призвести підпадають під норми ККУ, якими передбачені покарання винних осіб аж до позбавлення волі. Збитки Укрзалізниці оцінюється у сотні тисяч гривень», – розповіли в УЗ.





