• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +22°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

У Харкові стартував фестиваль “Французька весна” (відео)

Культура    1111
У Харкові стартував фестиваль “Французька весна” (відео)

Цьогоріч вперше до Харківської філармонії на відкриття “Французької весни в Україні” завітали “Музиканти Лувра”.

Оркестр грає в стилі бароко на автентичних інструментах. Тібо Ноаллі – один з музикантів. Розповідає: грає на скрипці вже близько 30 років.

Тібо Ноаллі, скрипаль

Все мы впервые в Харькове. Мы рады открывать для себя страну. Нам очень нравится этот зал. Здесь акустика, звук очень округлый, что очень важно для этого репертуара и для этих произведений. 

Фестиваль “Французька весна” проходить у Харкові 16 рік поспіль.

Анатолій Бабічев, заступник голови ХОДА

Франція пишається своєю культурою, своїм мистецтвом. Все те, через що вона знана в світі, завжди потрапляє до України і до Харкова. І харків’яни з нетерпінням чекають французької весни. 

Глядачів привітала посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Цьогоріч на захід також завітала перша леді України Марина Порошенко. За її словами, Франція завжди підтримує Україну.

Марина Порошенко, перша леді України

Такі культурні зв’язки між двома країнами будуть і надалі сприяти більшому розумнію між українським і французьким суспільством. Я думаю, що таким чином ми швидше об’єднаємося і станем повноцінним членом європейського суспільства. 

Під час “Французької весни” буде проведена низка культурних заходів, пов’язаних ыз національною кухнею, наукою, музикою та образотворчим мистецтвом.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.