Харківська філармонія відкриває органний сезон виступом італійця Сальваторе Пронесті
У перший осінній день Харківська філармонія відчиняє двері малої зали. Із сольним органним концертом завітав італійський музикант Сальваторе Пронесті. Маестро підготував для меломанів некласичну програму. Музикант витягуватиме з органу звуки самби, ча-ча-ча та джазу. Чому італієць називає Україну рідною — у сюжеті МГ «Об’єктив».





