• Суббота 22.02.2020
  • Харьков +1°С
  • USD 24.48
  • EUR 26.42

У Харкові комітет Верховної Ради обговорив соціальну політику країни (відео)

Харьков    440
У Харкові комітет Верховної Ради обговорив соціальну політику країни (відео)

До Харкова завітав комітет Верховної Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів. Перед початком виїзних слухань законодавці зустрілися з керівництвом ХОДА.

Олексій Кучер, голова ХОДА

Усе, що від нас потрібно, ми забезпечимо. Цей комітет дуже важливий – тим паче в тих умовах, у яких ми зараз знаходимося. 

 

 

 

Законодавці обговорили соцполітику держави на двадцятий-двадцять четвертий роки. Серед питань – впорядкування підходів до встановлення чесного прожиткового мінімуму. Наразі обговорюється сума в чотири тисячі п’ятдесят одну гривню.

 

Галина Третьякова, голова Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів
Нам дуже важливо, що ви будете ставити пріоритетним і в цьому, і в наступному році з точки зору надання соціальної політики на місцевому рівні. Для того, щоб ми розуміли, як розбудовувати соціальну політику з точки зору державних фінансів. 

 

Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.

Юрій Шпарага, директор департаменту соціального захисту населення ХОДА

Якщо говорити про отримувачів пільг у Харківській області, їх 655 тисяч. Це різні види пільг, які отримують громадяни. 215 тисяч громадян на сьогодні отримують субсидії. Минулі руки ця цифра доходила до 420. 

 

 

За словами Шпараги, особливої допомоги держави потребують переселенці. На Харківщині їх сто тридцять дві тисячі. Людей з інвалідністю – сто сорок тисяч.

 

Михайло Черняк, заступник голови ХОДА

Дуже було б непогано, щоб розробили зрозумілі правила, простіше для людей. Перше завжди питання виникало, щоб люди і влада не були опонентами.

 

 

 

 

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.