Дві жінки вчаділи через пожежу на Харківщині
Дві жінки отримали смертельне отруєння чадним газом, повідомило Головне управління ДСНС України в Харківській області.
Смертельна пожежа сталася об 11:55 у місті Первомайському Лозівського району. Дві жінки вчаділи, їх не вдалося врятувати. Причина – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печі на твердому паливі.





