На Харківщині без світла через негоду залишаються понад 1,5 тис. абонентів

Суспільство   
На Харківщині без світла через негоду залишаються понад 1,5 тис. абонентів

Через негоду на Харківщині станом на 9:00 знеструмлені 1,6 тисячі споживачів, повідомили у Міністерстві енергетики України.

Внаслідок ворожих обстрілів без напруги близько 16 тисяч споживачів, додали в Міненерго.

Читайте також: У “Київстару” знову збій зв’язку: чи стосується Харкова

Автор: Вікторія Яковенко
Популярно


  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , а також Google Новини,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «На Харківщині без світла через негоду залишаються понад 1,5 тис. абонентів», то перегляньте більше у розділі Суспільство на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 20 Грудня 2023 в 12:13;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Вікторія Яковенко у цій статті розкриває тему новин про те, що "Через негоду на Харківщині станом на 9:00 знеструмлені 1,6 тисячі споживачів, повідомили у Міністерстві енергетики України.".